Skuteczne wybielanie zębów

BEYOND – Szybkie i skuteczne wybielanie zębów

chirurgiaTesty dowodzą, że rezultatem wybielania systemem Beyond jest poprawa od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Rezultaty są o 30% lepsze niż przy wybielaniu nocnym i zdecydowanie lepsze od innych podobnych metod.   

Wybielanie Beyond trwa jedynie 30 minut. Ponad milion osób skorzystało już z tej metody. Użycie niskiej temperatury, zimnego światła, eliminuje podrażnienie nerwów. Beyond jest zabiegiem jednorazowym, bez skutków ubocznych. System Beyond jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych na rynku.

Z chwilą pojawienia się pierwszych zębów, ich kolor u każdego z nas był idealnie biały, jednak „kolorowe” jedzenie i napoje jak kawa czy herbata spowodowały, iż z czasem zęby straciły swoją biel. Z upływem czasu odbarwienia te penetrują głęboko wnętrze zęba i są niezwykle trudne do wybielenia konwencjonalnymi metodami. Jednak zaawansowana technologia stosowana w systemie Beyond pozwala na bezpieczne oczyszczanie zarówno powierzchni jak i wewnętrznej struktury zęba.

Urządzenie wybielające Beyond emituje zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Konstrukcja optyczna urządzenia gwarantuje, że szkodliwe światło podczerwone oraz nadfioletowe zostaje całkowicie wyeliminowane. Środek wybielający zawierający nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu natychmiast utlenia całą powierzchnię 16-stu lub więcej zębów podczas jednego zabiegu przywracając im piękną biel.